Çorlu Halı Yıkama

En-Ka Metal Ve Makina Sanayi

Firmamız çelik konstrüksiyon, metal taşıma ve istifleme paletleri, raf sistemleri, paslanmaz tank imalatı ve fason elektrostatik toz boya işleri gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Kurumsal kimliğimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi aşağıdaki gibidir:

Emir Kaynak

Firmamız, geniş bir hizmet yelpazesiyle müşterilerimize hizmet vermektedir. Bu hizmetler arasında, buhar ve kalorifer kazanları için tamir, bakım, montaj ve imalat hizmetleri yer almaktadır. Ayrıca, buhar ve kondens tesisatı, gaz tesisatı, hafif çelik konstrüksiyon işleri, doğal gaz tesisat işleri ve demir doğrama işleri gibi birçok alanda da hizmet sunmaktayız.

Bayazit Kardeşler Makina Sanayi Tic. Ltd. Şti

Firmamız, CNC Torna Freze ve diğer kaynaklarımızla birlikte, makine imalatı, yedek parça imalatı ve tamir işleri konusunda uzmanlaşmıştır. İmalat ve tamir işlerimizde titizlikle çalışarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı hedefliyoruz. Kurumsal kimliğimize uygun olarak, işimizi profesyonel bir şekilde yürütüyor ve müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak görüyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, iş ortaklarımızın başarısına katkıda bulunuyoruz.

Aypomp Dalgıç Pompa

- Her türlü pompa tamiri
- Pompa montajı/demontajı
- Motor sarımı
- Pompa revizyonu
- Kuyu inkişafı temizliği

Dama Makine Ltd. Şti.

Dama Makine, 2012 yılında kurulmuş olup, pres parçaları ve ekipmanları üretimi konusunda faaliyet göstermektedir. Kurucularımızın 20 yılı aşkın sektör deneyimi ve ileri dizayn teknikleri sayesinde, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz.

Arslan Mekatronik Ve Konveyör Sistemleri

Firmamız, konveyör sistemleri sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan bir kuruluştur. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştirmekte ve yenilikleri takip etmekteyiz. Kurumsal kimliğimizi yansıtan değerlerimiz arasında müşteri memnuniyeti, kalite, güvenilirlik ve yenilikçilik öncelikli yer almaktadır.

Sonic Alüminyum San.ve Tic.A.Ş

Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren firmamız, alüminyum jant üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunarak, sektörde öncü bir konuma sahibiz.

Aysaç Mühendislik Saç Metal Demir Sanayi Ve Ticaret Ltd

Firmamız, Demir Çelik sektöründe faaliyet göstermektedir ve Sac, Paslanmaz ve Lazer Kesim alanlarında uzmanlaşmıştır. Ayrıca, tarım makineleri üretimi ve satışı da yapmaktayız. Müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve yenilikleri takip ediyoruz. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve onlara en iyi hizmeti sunmaktır. Bu doğrultuda, sektördeki tecrübemiz ve uzmanlığımızla müşterilerimize en uygun çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

Conmach Makine San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Conmach Makine, 1993 yılında İstanbul'da kurulmuş bir mühendislik firmasıdır. Makine sektöründe fason üretim ile piyasaya giriş yapmış olan firma, aynı zamanda inşaat makineleri üretim ve ihracatı gerçekleştirmektedir.

Sevgi Otomasyon Elektrik Mühendislik Yazılım Danışmanlık San.ve Tic Ltd Şti.

Sevgi Otomasyon, farklı sektörlerde uzun yıllar çalışmış ve alanında en iyisi olmayı hedeflemiş deneyimli kişilerden oluşan bir firmadır. Tutkuyla işini yapan ve güçlü bir ekibe sahip olan Sevgi Otomasyon, özel ihtiyaçlara yönelik projelerde Çorlu Trakya bölgesine hizmet vermektedir.

14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22